Hizmetler

 Anasayfa / Hizmetler
 • Teknoloji Destek

  Teknoloji Desteği, Firmamızın Uzman Personeli Tarafından Kurum veya Firmanıza Verilen Teknik Bir Hizmettir. Bu hizmet ile Bilgisayar ve Cep telefonu seçiminde destek, Sosyal Paylaşım sitelerine üye olma, Virüs ve Güvenlik Programları kurulumu, Web Sitesi ve BLOG tasarımı, Soyal Medya (Facebook, Twitter vb.), Kurumsal E-posta hesabı oluşturma ve Sistem ve Alt yapı durumunuzun incelenmesi İşlemi Yapılmaktadır.

 • Web Tasarım

  Web tasarım, Bir Web Sitesinin Planlanması ve Kurulması İçin Gerekli Olan Genel Süreçtir. Herhangi bir Kurum veya Kişinin Kurumsal Kimliğinin ve Kişisel Çalışmasını Yansıtılması ve Tanıtım Faaliyetlerinin Gerçekleşmesi Amacı ile Ulusal ve Uluslararası Ağ Ortamında Yayınlanan Online Sistemlere Web Sitesi ve Bu Sitelerin Oluşturulma Sürecine Web Tasarımı Denir. Firmamız Bu Anlayışa Bağlı Kalarak Sizlerin Yeni Teknolojiler ile Buluşmasında Hizmet Veriyor.

 • Mobil Site

  Web Sitelerinin Mobil Cihazlar Üzerinden Kolay ve Pratik Kullanımına İmkan Sağlayan Bir Site Hizmetidir.  İnternet Sitenizden Farklı Tasarımda Çalışabilen ve Responsive Özelliği Olan Yazılım;  Mobil Site'dir. Mobil Siteler, Tasarım Açısından Mevcut İnternet Sitesine Bağlı Kalmadan Yeni Bir Yazılım Gibi Çalışabilirler. Mobil Siteleri, Kendi Sitenize Cep Telefonundan Eriştiğinizde m.Domain.com Şeklinde açılırlar.

 • Web Yazılım

  İnternet Sitenize Entegreli veya Firmanızda Sitenizden Bağımsız Çalışabilen Bir Yazılım Hizmetimizdir. Günümüzde İnternet Siteleri Kadar Aktif Kullanılan Uygulamalardan biri de Web Yazılım'dır. Web Yazılımlar Kullanıcı Kolaylığı Sağlar. Bunula Birlikte Firmanızda Server Hizmeti Olmadan Maliyetsiz Program Olarak Çalışırlar. Personel Takip veya Sipariş Takip Programları Örnekleridir.

E-Ticaret

Marka veya Ürün Grubunuzu Geniş Yelpaze İçine Alarak Tanıtımınızı Yapan Web Site Hizmetidir.  Kısa Sürede Hedef Kitlenize Ulaşmanızda Sizlere Yardımcı Olur ve Ürün Gruplarınızı Etkin Bir Şekilde Alıcılara İletmenizde Kullanılan En Yaygın Yöntemdir.

Masaüstü Yazılım

Kullanıcıların Bilgisayarda İşlerini Yapmalarına İmkan Veren Tüm Programlara Verilen Genel Bir İsimdir. İş Süreçlerini Kısaltan ve Şirket Verimliliğini Arttıran Yazılımlardır. Muhasebe yazılımları, Proje Yönetim Sistemleri, Teklif Yönetim Sistemleri, İk Sistemleri Gibi Çeşitli Görevleri Olan Yazılımlardır. Bu Tür Yazılımlar Şirket İhtiyaçlarına Göre Web Yazılım veya Mobil Uygulama Olarak Geliştirilebilmektedir.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulamalar, Akıllı Telefonlar ve Tabletler İçin Tasarlanmış ve Kodlanmış Yazılım Hizmetimizdir. Mobil Cihaz Kullanımının Tam Gaz Arttığı Son Yıllarda Hedef Kitlesine Ulaşmayı Amaçlayan Büyük Firmalar Kadar Küçük İşletmeler de Mobil Uygulamalar ile İlgileniyor. Çünkü Müşteriler İstedikleri Zaman ve İstedikleri Yerden Firmalar Hakkında Aradıkları Bilgiye Güvenilir, Rahat ve Hızlı Bir Şekilde Erişim Sağlamak İstiyor. Android veya IOS Tabanlı Uygulamalar İnteraktif Çözüm Sağlayan Yazılımlardır.

Kurumsal Destek


Firma veya Kurumunuza Ait Sistemsel Alt Yapı ve Periyodik Bakım Anlaşması ile Yaptığımız Özel Hizmettir. Bu hizmetimiz ile kurumsal müşterilerimize Server (Sunucu) desteği ve Server Ekipmanları konusunda teknik destek vermekteyiz.

Tüm Projelerde


 • Sürekli Ulaşılabilirlik

  7/24 Ulaşım Desteği. Email, Telefon, Canlı destek hattı ile Hizmetinizde..

 • Çoklu Sayfalama

  Projelerde, Müşterimiz talebine göre birden fazla sayfa açıp kapatabilir. Herhangi bir sınırlama yoktur.

 • Çoklu Dil Desteği

  Projelerde Kullanım amacına bağlı kalarak, hedef kitlenizi büyütmek için ciddi adımlardan birisi de çoklu dil desteğimizin olmasıdır.

 • Esnek Tasarım

  Yapılan her projede Yazılımistanbul.com Tasarımlarının esnek bir yapıda olmasına çok önem verir.

 • Basit & Temiz Kodlama

  Arama motorlarına kayıt yapmak için kısaca SEO hizmeti için Yazılımistanbul.com sayfalamalarda Temiz ve Basit Kodlamaya önem verir.

 • Geniş Ekran & Kısıtlı Ekran

  Projelerde müşteri talebine göre site veya program tasarımı tam ekran veya belirli ölçülere göre tasarım planlaması yapılmaktadır.

 • Çapraz Uyumluluk

  Yazılım İstanbul.com Yaptığı her projenin tüm Browser'lar için uyumluluğunu denetler ve tasarımlarını ona göre servis eder.

 • Hız

  İnternet siteleri veya Programlarda tercihimiz her zaman son teknoloji server ve Band Genişliğidir.

 • Mobil Uyumluluk

  Müşterilerimize yaptığımız her proje Mobil ve Tablet uyumlu olarak servis edilir. Tema tasarımları müşteri talebine göre belirlenir.